Jmenuji se Hana Mikulová. Vystudovala jsem psychologii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala jsem výcvik v Integrativní psychoterapii zaměřené na tělo (bodypsychoterapie) a výcvik v komplexní krizové intervenci.

Zkušenosti jsem získávala při práci v denní stacionáři s neurotickými klienty v Psychoterapeutickém centru Břehová, dále pak v individuální psychoterapii a krizové intervenci v Terapeutickém centru Modré dveře. Dlouhodobě spolupracuji s Diabasis jako konzultant Help linky.

V terapii s dospělými klienty se zaměřuji na úzkosti, deprese, vztahy, práci se stresem a krizové situace. Věnuji se také tématům sebelásky, sebehodnoty a seberozvoje.

Ve své praxi využívám techniky práce s tělem, projektivní karty, mindfulness a nabízím i možnost nácviku relaxace.

Terapii vnímám jako bezpečný prostor pro sebepoznání, který klient a terapeut spoluvytváří. V tomto prostoru ráda s klienty hledám možnosti změny, růstu a podpory ve vlastní cestě životem, která je vždy unikátní.

Jsem řádnou členkou České asociace pro psychoterapii. Více o asociaci zde: https://czap.cz/

Spolupracuji s VZP v rámci projektu „Zvýšení dostupnosti psychosociální podpory“. Více informací o projektu zde: https://dusevnizdravi.vzp.cz/informace-o-prispevku/